Догляд за голосоутворювальним апаратом

Голосообразующий аппарат
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Зі статті ви дізнаєтесь:

  • Як електронна гортань полегшує життя після ларингектоміі
  • Що потрібно для догляду за голосоутворювальним апаратом
  • Які є запобіжні заходи

Голосоутворювальний апарат – вірний помічник людей, які втратили голос. З його допомогою можна вільно поговорити з оточуючими, насолоджуючись повноцінним спілкуванням. Прилад простий у використанні і працює безвідмовно. Головна умова для цього – правильний догляд за голосообразуючим апаратом. Давайте розбиратися, як знайти потрібну модель і правильно поводитися з пристроєм.

Навігація по сторінці:

Як вибрати електрогортань

Перше важлива умова у використанні голосового апарату – він повинен вам підходити. Тому перед покупкою потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  1. Розміри і вага – чи не буде прилад занадто громіздким
  2. Швидкість коливань мембрани – чим вона вища, тим швидше електрогортань буде реагувати на м’язові вібрації
  3. Діапазон зміни частоти тону – чим ширше, тим природніше мова і вище ефективність приладу.
  4. Тип акумулятора і струм споживання – впливають на те, скільки пристрій протримається без підзарядки.

Догляд за голосоутворювальним апаратом

Важливо, щоб користувач був обізнаний про роботу приладу і його потреби. Якщо забезпечити апарату ретельний догляд, це підвищить ефективність його роботи і продовжить термін експлуатації. Пристрій буде працювати на повну потужність, дозволяючи своєму власникові насолоджуватися безперешкодним спілкуванням. Якщо ви використовуєте голосоутворювальний апарат, догляд зводиться до його чищення і підзарядки акумуляторних батарей.

Правильний догляд за батарейками

В електронних гортанях можна використовувати тільки спеціальні акумуляторні батареї, призначені для цих приладів. Вставляти в них звичайні батарейки забороняється – це може зіпсувати апарат голосоутворювальний. У деяких сучасних моделей замість цього є літій-іонний акумулятор. Це дуже зручно, адже його можна заряджати через USB-порт від комп’ютера.

Батареї потрібно регулярно заряджати за допомогою спеціального пристрою. Але не перетримуйте їх на зарядці – так джерела живлення швидко вийдуть з ладу, і доведеться купувати нові. Деякі сучасні моделі дають сигнал, коли потрібно знімати їх з зарядки.

Важливо тримати акумуляторні батареї в чистоті – тоді вони будуть легко і швидко заряджатися. Якщо зарядка йде занадто повільно, перевірте контакти – чи не засмітилися вони. Протріть їх спиртом і видаліть ластиком бруд із зарядного роз’єму. Спробуйте підключити ще раз – має спрацювати. Якщо не допомогло – перевірте цілісність кабелю зарядного пристрою.

Як правильно чистити голосоутворювальний апарат

Якщо у вас є електрогортань, догляд обов’язково повинен включати чистку. Щоб вона працювала повноцінно, потрібно видалити пил і забруднення. Ось основні правила чистки:

  1. Протирайте корпус приладу від пилу, використовуючи мікрофібру або дезінфікуючу серветку.
  2. Перед очищенням завжди виймайте батарею та вставляйте їх лише після просушування.
  3. Потрібно ретельно чистити головку мембрани. Вона стикається з вашою шиєю і забруднюється найбільше.
  4. Щоб очистити різьблення від забруднень, використовуйте стару зубну щітку, змочену в ізопропіловий спирт.
  5. Не використовуйте для протирання медичний спирт – він залишає сліди. Також не можна застосовувати агресивні хімічні миючі засоби – вони можуть вплинути на роботу приладу.
  6. Тим, хто застосовує голосоутворювальний апарат, догляд за приладом забезпечить функціональність і зручність користування на довгі роки.

Запобіжні заходи при використанні

  • Не допускайте переохолодження і перегріву пристрою. При критичних температурах акумулятор і електронні компоненти можуть вийти з ладу.
  • Тримайте голосоутворювальний апарат подалі від ключів і інших металевих предметів. Вони можуть спровокувати коротке замикання.
  • Захищайте прилад від води – під час дощу ходите під парасолькою, зберігайте апарат в сухому місці.
  • Не давайте дітям грати з електронної гортанню. Вони можуть випадково її зламати.
  • Якщо пристрій не працює, перевірте акумулятори – можливо, вони розряджені. Якщо це не допомогло – зверніться в сервісний центр, там знайдуть, у чому причина поломки. Не потрібно самостійно розбирати і намагатися полагодити прилад.

Де купити голосоутворювальний апарат (електрогортань)

Купити голосоутворювальний апарат в Україні ви можете на нашому сайті. У каталозі представлені сучасні моделі від надійних виробників. Наші консультанти допомагають вибрати відповідний під ваші вимоги варіант. На всі позиції діє офіційна гарантія.

Голосоутворювальні апарати – відгуки

Люди, які встигли купити електронні гортані, відзначають, що швидко навчилися ними користуватися і тепер не відчувають труднощів у спілкуванні. Також вони кажуть, що прилад став для них більш простий і доступною альтернативою, ніж імплантація.

Запис на консультацію

    Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
    0 Коментарів

    Залиште відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    *

    Log in with your credentials

    Forgot your details?