Принцип роботи апаратів

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. У сучасних апаратах голосоутворення відбувається за рахунок уловлювання коливань м’язів і трансформування їх в звукову хвилю. Таким чином, прилад здатний замінити людині віддалену гортань або допомогти розмовляти при тимчасовій втраті голосових функцій.
 2. Основна функціональна роль в апараті відводиться чутливій мембрані, яка вловлює вібрації і перетворює їх в звук.
 3. Залежно від моделі, прилади мають можливість установки голосових параметрів: гучності, висоти, інтонації і т д.
 4. У нашому центрі можна підібрати підходящу модель пристрою, отримати детальну консультацію про його роботі, а також пройти навчання експлуатації.
 5. Ми реалізуємо якісні голосоутворювальні апарати від відомих брендів за вигідними цінами.

Щоб успішно освоїти даний прилад, потрібно розібратися в принципі його дії. Будь-які питання про це ви можете задати нашим консультантам!

Детальніше про голосоутворення

Фізіологія даного процесу гранично проста:

 • При проголошенні звуку людиною зв’язки рефлекторно стискаються, утворюючи вузьку щілину
 • Під дією напору повітря, що виходить з легких, вони починають вібрувати
 • Під дією цих коливань повітря проходить через зазор зв’язок і народжує звукову хвилю

Але якщо у людини видалена гортань або ж тимчасово втрачені голосові функції внаслідок захворювань зв’язок, він не може розмовляти природним способом. Тоді для забезпечення дихання використовується трахеостома, а роль зв’язок грає чутлива мембрана голосоутворюючого апарату.

Як працює голосоутворюючий апарат

Принцип роботи голосоутворюючого апарату гранично простий:

 • Людина прикладає пристрій до шиї і каже так, ніби звук проходить через ротову порожнину
 • У резонаторних областях рота збуджуються механічні м’язові коливання
 • Чутлива мембрана приладу вловлює ці вібрації і перетворює їх в звукову хвилю
 • Трансформуючи механічні коливання в електричні, прилад відтворює так званий електронний голос
 • Завдяки артикуляционному апарату людина надає промові чіткість і розбірливість

Завдяки цьому простому алгоритму люди, що втратили голосові функції, знову знаходять можливість говорити. У багатьох сучасних моделей апаратів передбачені можливості точного налаштування звукових параметрів. Користувач регулює гучність, тональність, тембр, інтонацію. Це робить спілкування більш комфортним, невимушеним і надає промові емоційність. Особливості регулювання цих характеристик залежать від бренду і моделі.

Крім традиційного методу використання апарату з прикладанням до горла відомий ще один спосіб – через мовний адаптер. Для цього використовується спеціальна звукознімаюча трубка. Цей варіант зручний для людей, які нещодавно перенесли операцію з видалення гортані.

Величезним плюсом даного пристрою є те, що його використання не вимагає додаткових оперативних втручань. Воно підходить всім пацієнтам і допомагає легко повернутися до повноцінного спілкування.

Зазвичай пацієнти освоюють прилад за 1-2 дня. Щоб легше розібратися в тонкощах його експлуатації, можна пройти спеціальне навчання в нашому центрі. Досвідчені фахівці детально проконсультують про принцип роботи пристрою, його використання, обслуговування.

Більшість сучасних апаратів працюють за рахунок акумуляторних батарей. Вони йдуть в комплекті з зарядним пристроєм, а тривалість роботи на одному заряді залежить від моделі, ємності та інших параметрів. Записавшись до нас на консультацію, можна отримати розгорнуту інформацію про вибір електронної гортані, розібратися в принципі її роботи. Також на нашому сайті можна придбати прилади відомих брендів за вигідними цінами, з офіційною гарантією.

Залишилися питання з приводу принципу функціонування голосових апаратів? Задайте їх нашим консультантам, також Ви отримаєте допомогу в підборі обладнання й навчанні в його експлуатації!

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів в Києві:
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського),
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні).

 

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?