Консультація

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

консультация опытного лор враа

Потрібна консультація досвідченого отоларинголога? У нашому центрі працюють лікарі високої кваліфікації, які знають про патології горла все. Вони діагностують і лікують запальні процеси глотки і гортані, а також різні новоутворення. Крім того, у нас можна отримати комплексну допомогу в реабілітації голосу, підібрати електронні гортані і аксесуари для трахеостоми.

Консультації лікарів

Наші досвідчені лікарі лікують будь-які захворювання горла: тонзиліти, фарингіти, ларингіти, афонію і дисфонію, пухлинні утворення. Записатися до них на прийом потрібно, якщо:

 • вам стало важко ковтати;
 • у горлі відчувається грудка;
 • голос змінився або пропав;
 • горло дере, болить або свербить;
 • турбує кашель;
 • ускладнене дихання навіть через рот;
 • трапляються напади задухи;
 • збільшені шийні лімфовузли;
 • на шиї помітна припухлість, іноді асиметрична.

Коли пацієнти звертаються до нас із такими скаргами, ми проводимо комплексну діагностику. Для цього використовуються якісні прилади – ендоскопи нового покоління. Вони дозволяють детально оглянути тканини мигдаликів, глотки і гортані, побачити запалення, пухлинні утворення, гіпертрофію тканин, набряк слизової. На підставі отриманих даних отоларингологи нашого центру ставлять діагноз і підбирають індивідуальну терапію.

Лікування залежить від хвороби і ступеня її важкості. У більшості випадків її можна перемогти медикаментозно – препарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта. Також наші лікарі виконують лікувальні процедури: промивання лакун піднебінних мигдаликів, вливання лікарських засобів у гортань та інші. Зверніться до нас – і вони визначать, як лікувати ваш випадок!

Підбір голосоутворюючих апаратів

Наші фахівці консультують людей після видалення гортані і допомагають їм адаптуватися до нових особливостей організму. Цю операцію під назвою ларингектомія зазвичай роблять при раку гортані або сильних травмах. До речі, на ранніх стадіях злоякісних процесах орган можна врятувати хоча б частково. Тому краще звертатися до ЛОРа при будь-якому дискомфорті у горлі.

Якщо ж ви пережили ларингектомію, то ми допоможемо з реабілітацією. У нашому центрі пропонуються якісні голосоутворюючі апарати, за допомогою яких ви зможете розмовляти. Це найпростіший і безпечний спосіб реабілітації. На відміну від голосового імпланта він набагато дешевше і не вимагає додаткових операцій. А в порівнянні зі стравохідною мовою, у цього способу немає протипоказань і побічних ефектів.

Пропоновані нами електронні гортані вловлюють м’язові коливання, за допомогою яких генерують звук. Це і є електронний голос. Він формується, коли користувач підносить прилад до шиї і артикулює звуки, як ніби говорить через рот. Навчитися цьому способу мови досить просто, і наші фахівці з радістю вам у цьому допоможуть. Вони проведуть детальний майстер-клас і тренування по використанню електронних гортаней.

Ми продаємо якісні голосоутворюючі апарати відомого американського бренду Romet. Вони вважаються кращими на ринку завдяки своїй ергономічності, простоті керування і мелодійного звучання. Всі прилади продаються з офіційною гарантією. Наші фахівці допомагають пацієнтам їх підібрати, розповідають про особливості та відмінності. На консультації ви зможете спробувати усі моделі, які є в асортименті.

Крім електронних гортаней, ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів для трахеостоми:

Вся продукція в нашому центрі продається за конкурентними цінами. Це стало можливим завдяки тому, що ми отримуємо її безпосередньо від виробників.

Потрібна допомога з лікуванням хвороб горла або відновленням голосу? Не відкладайте в довгу шухляду – записуйтеся на консультацію до наших лікарів. Зробити це можна через онлайн-форму внизу – впишіть свої контактні дані, оберіть найближчу адресу та зручний час, коротко опишіть проблему. Ми зв’яжемося з вами і підтвердимо запис.

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?