Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. Підбираючи голосоутворювальний апарат, слід звернути увагу на бренд. Найбільш надійними торговельними марками вважаються: Servax, TruTone, Romet і Хронос.
 2. Крім бренду, важливими параметрами при виборі приладу є: матеріал виготовлення, тип і ємність акумулятора, функціонал, зручність настройки. Також має значення, який термін гарантії дає виробник на свій продукт.
 3. Сертифікована електронна гортань від авторитетного бренду – гарантія легкого і приємного спілкування, повноцінного повернення в соціум після втрати голосових функцій.
 4. У нашому інтернет-магазині можна підібрати відповідний апарат за сприянням досвідчених фахівців і пройти навчання його використання.
 5. Ми реалізуємо продукцію надійних виробників з офіційною гарантією.

Спілкування – незмінний атрибут якості життя. І довіряти настільки серйозне питання можна тільки професіоналам. Зверніться до нашого центру, щоб підібрати відповідний голосоутворювальний апарат від виробника з високою репутацією!

Romet – безтурботна легкість спілкування

Товари даної американської торгової марки зручні і прості у використанні. Їх сильні сторони:

 • Міцність корпусу
 • Ергономічність – на поверхні є зручні замки і коліщатка для керування параметрами звуку
 • Наявність двох акумуляторів в комплектації, можливість працювати від батарейки
 • Зручність використання – в комплекті є звукознімальна трубка для порожнини рота
 • Гарантія 3 роки

Romet 310Голосоутворювальний апарат Romet – сучасний та комфортний пристрій, що підходить людям, які нещодавно перенесли трахеостому. З його допомогою пацієнти швидко повертаються до повноцінного життя і комфортного спілкування. Серед асортименту бренду популярністю користуються моделі R120, R210, R310. А тим, для кого компактність стоїть на першому місці, можна порекомендувати R440.

Servox Digital – втілення німецької якості

Продукція даної німецької компанії вважається однією з найпопулярніших в світі. Її електронні апарати допомогли вже мільйонам людей з втраченими голосовими функціями. Вони підходять тим, хто переніс операцію з видалення гортані, а також пацієнтам, які страждають захворюваннями зв’язок і тимчасово не можуть говорити звичайним способом. Servox Digital – втілення німецької якості.
Переваги апаратів від Servox Digital:

 • Простота використання – за рахунок ергономічної конструкції, також в комплект включені шнурок для носіння на шиї і два мундтшука
 • Можливість точного налаштування – дозволяє регулювати тембр голосу, гучність, вибрати індивідуальну мелодію голосу
 • Тривалий період роботи на одному заряді – завдяки NiMР-акумулятору
 • Міцність і надійність – за рахунок титанового корпусу

Servox DigitalВиробник дає 1 рік гарантії на свої прилади, додатково можна придбати комп’ютерний комплект для більш чутливої настройки. З модельним рядом бренду можна ознайомитися на нашому сайті.

TruTone – американська простота і функціональність

Продукція цього бренду з США вважається однією з найбільш зручних у світі. Голосоутворювальний апарат TruTone забезпечує користувачеві чимало переваг:

 • Висока якість звуку – прилад дозволяє говорити максимально природним голосом і дає можливість змінювати тембр прямо в процесі розмови, простим натисканням кнопки
 • Наявність в комплектації акумуляторів двох типів – крім стандартної батареї, прилад може працювати від батарейки, що робить його незалежним від розетки і мобільнішим
 • Зручність використання – легкий і компактний голосоутворювальний апарат TruTone зручно поміщається в кишені, або ж може фіксуватися за допомогою шийного шнурка
 • Потужний динамік – за допомогою цього пристрою можна отримувати не тільки вільне спілкування з людьми, але навіть виступати перед аудиторією
 • Гарантія 1 рік

Дізнайтеся більше про асортимент бренду у консультантів нашого інтернет-магазину, записавшись на консультацію!

Хронос – доступність і комфорт

Тим, кому потрібна зручна в користуванні і недорога електронна гортань, варто звернути увагу на модельний ряд даного бренду. Його продукція має чимало переваг:

 • Компактність і портативність
 • Робота від батарей типу АА
 • Ергономічність
 • Хороша якість звуку
 • Гарантія 3 роки
 • Доступна ціна

ХроносНайпопулярнішою моделлю вважаються голосоутворювальні апарати АГ2000. Їх проект запозичений у німецького бренду Сервох, тому розробникам вдалося домогтися ергономічній конструкції і чистого звучання.

Порівняння брендів

Будь-якому з перерахованих виробників можна довіряти, а вибір залежить від ваших індивідуальних побажань. Варто відзначити, що на продукцію Сервокс і Трутони гарантія 1 рік, а на голосообразующій апарат Romet і Хронос дається 3 роки, що є їх конкурентною перевагою. Плюси приладів від американських брендів – в їх підвищеній ергономічності, легкості і можливості максимально природної якості звуку. А основний аргумент, який закликає купувати голосоутворювальні апарати АГ2000 – вигідна ціна, в 3-4 рази нижча за імпортні аналоги.

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів в Києві:
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського),
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні).

 

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?