Аксесуари

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. У після операційний період аксесуари для пацієнтів після ларінгектоміі незамінні і допомагають легко і з комфортом пройти реабілітацію.
 2. Оскільки дихання здійснюється не через ніс, а за допомогою трахеостоми, важливо підтримувати трахею в чистоті і захищати від попадання вологи і забруднюючих частинок.
 3. Вірними помічниками пацієнтів, які перенесли операцію з видалення гортані, стають спеціальні фартухи, накладки, маски, фільтри, йоржики, трубки та інші аксесуари.
 4. У нашому центрі можна придбати якісні товари для трахеостомірованних пацієнтів і пройти навчання в їх експлуатації.
 5. Також ми реалізує голосоутворювальні апарати, які допомагають повернутися до повноцінного спілкування.

Звернувшись до нас, ви отримаєте детальну консультацію про аксесуари, необхідні для реабілітації після ларінгектоміі, а також зможете вигідно їх купити. Ми реалізуємо надійну сертифіковану продукцію відомих брендів.

Аксесуари для пацієнтів після ларінгектоміі

Для підтримки трахеї в здоровому стані, а також для комфорту пацієнта знадобляться різні засоби захисту трахеостоми:

 • Фартухи
 • Трубки
 • Голосові клапани
 • Захист для душа
 • Тепловологообмінні накладки
 • Інгалятори
 • Розпірки
 • Компреси
 • Йоржики
 • Тримачі
 • Відсмоктувачі
 • Серветки для догляду

Всі ці аксесуари не тільки допоможуть захистити трахею від забруднень, попадання дрібних частинок і води, але також забезпечать догляд за трахеостомою.

Для захисту від попадання пилу і забруднень вірним помічником стане нашийний фартух. Він надійно захистить дихальні шляхи від потрапляння дрібних частинок і проникнення холодного повітря. Як правило, такі аксесуари виготовляють з м’якої трикотажної тканини або поліефірного волокна, тому вони зручні в носінні. Крім захисної функції, вони забезпечують також естетичну, успішно маскуючи трахеостому.

Ще одна перевага, якою володіє нашийний фартух для захисту трахеостоми – багатошаровість. За рахунок цього він виступає фільтром, що гарантує комфорт дихання і перешкоджає зневоднення або переохолодження трахеї. Сьогодні асортимент цих аксесуарів дозволяє вибрати будь-який матеріал, колір і спосіб фіксації (блискавка, липучки і т д). додатковий плюс в тому, що коло шиї можна регулювати.

Крім нашийних моделей, також зустрічаються фартухи нагрудні. Вони грають роль захисту і фільтра, зручно надягають і фіксуються, комфортні в носінні.

защитный фартук для трахеостомыОтримати задоволення від купання допоможе спеціальний захист трахеостоми для душа. Вона перешкоджає попаданню води і побутової хімії в трахею, тому ви зможете насолоджуватися “водними процедурами” без обмежень! Цей зручний і компактний аксесуар виготовляється з медичного силікону або натурального каучуку. Він не викликає дискомфорту, легко надівається і надійно фіксується. Діаметр можна регулювати самостійно.

У процесі дихання через ніс повітря попередньо прогрівається до температури, комфортної для дихальних шляхів. Людям після видалення гортані доводиться складніше – вони дихають через отвір в трахеї, минаючи ніс. Тому слід подбати і о нагріванні і очищенні вдихуваного повітря. З цією метою купується накладка для трахеостоми. Вона прикладається до отвору і фіксується за допомогою липкої стрічки.

Даний аксесуар виготовлений зі спіненого матеріалу, проходячи через який, повітря очищається від механічних забруднень і нагрівається. Він може бути тілесного, або ж білого кольору. Згодом накладку слід міняти, до того ж, клейка стрічка може виявитися недостатньо герметичною. Тому зручніше використовувати фартух для трахеостоми, який теж грає роль фільтра. Також існують спеціальні тепловологообмінники «штучний ніс», касети та інші.

Для забезпечення округлої форми просвіту та перешкоджання опадання стінок використовується розпірка для трахеостоми. Вона еластична, виготовлена з гіпоалергенного матеріалу і зручно кріпиться до одягу.

Також пацієнтам з ларінгектомією в певних випадках можуть знадобитися додаткові аксесуари:

 • Для штучної вентиляції – трахеостомічні трубки і тримачі для них (стрічки, пластирі)
 • Для інгаляційної терапії – спеціальні маски
 • Для відкачування крові, мокротиння та інших фізіологічних рідин з дихальних шляхів – портативні відсмоктувачі
 • Для чищення канюлей і трубок – йоржики
 • Для догляду за тархеостомой – медичні серветки

Сучасні якісні аксесуари допоможуть повернути повноцінну якість життя після видалення гортані. За допомогою у підборі відповідних товарів можна звернутися до наших консультантів. Також на сайті представлений великий вибір фартухів та інших захисних засобів.

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів в Києві:
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського),
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні).

 

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?