Політика конфіденційності

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Наша компанія високо цінує конфіденційність персональної інформації всіх наших користувачів. Використовуючи інтернет-ресурси, ви можете не переживати про збереження особистих даних. Інформація, яку наші користувачі надають, заповнюючи реєстраційну форму або під час виконання інших дій на сайті, використовується виключно у межах, зазначених у розділі «Згода з розсиланням».

Персональна інформація використовується нашою компанією для підготовлення до реалізації товарів і послуг. Окремо варто відзначити, що дана угода містить пункти, в яких обумовлені окремі випадки, за яких особисті дані можуть передаватися третім особам.

Дані, необхідні для сайту

До необхідних сервісних даних належать основні пункти, які обов’язково заповнюються під час реєстрації на сайті. До них відносяться ім’я та e-mail користувача. Реєструючись на сайті, ви автоматично погоджуєтесь на отримання розсилання від « інтернет-підприємця».

Основна мета збирання персональної інформації

Єдина мета використання особистої інформації користувача – можливість відправлення електронною поштою листів рекламного характеру. Ім’я, яке зазначено у формі реєстрації, потрібно виключно для особистого звернення. У листах, одержуваних від нашої компанії, надається інформація про проведені тренінги, цікаві пропозиції, а також факти та новини.

Персональна інформація, що надається в процесі реєстрації, не передається третім особам. Винятками можуть бути лише передача даних в законодавчому порядку, що обумовлено в спеціальній Угоді. Користувач має право відмовитися від одержання розсилання, при цьому його дані будуть автоматично видалені з нашої бази даних. Для цього ви можете клікнути мишкою на відповідному посиланні, яке вказується у кожному листі від нашої компанії.

Як використовуються особисті дані?

Сайт використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics.

З допомогою конфіденційних даних збирається інформація про серфінг сайтом. Така форма контролю надає можливість удосконалити роботу онлайн-ресурсу. Такий підхід дозволяє нашій компанії оперативніше реагувати на запити користувачів і формувати потрібний контент.

В налаштуваннях інтернет-браузера можна поставити заборону на відправлення файлів cookies або налаштувати підтвердження. Це дозволить запобігти поширенню персональної інформації та захистити дані про переміщення в мережі, але при цьому варто враховувати, що окремі можливості сайту будуть для таких користувачів недоступні.

Захист персональних даних

Для гарантії конфіденційності персональної інформації користувачів ми використовуємо різноманітні заходи безпеки, до них відносяться адміністративно-управлінські, а також технічні програми. Ми працюємо у відповідності з міжнародними стандартами контролю, що гарантує збереження всіх зібраних нами даних. Кожен співробітник, що працює в нашій компанії, ознайомлений з важливістю дотримання всіх необхідних заходів контролю, так само як і норм, обумовлених в Угоді.

Але тим не менше, кожен користувач повинен усвідомлювати, що незважаючи на найвищий рівень безпеки його персональних даних, він також повинен дотримуватися деяких правил. Працюючи в мережі інтернет, слід вкрай обережно поширювати свої персональні дані.

Наші розробники вживають всі можливі заходи для запобігання витоку особистих даних, необґрунтованого їх використання та змінювання. Але стовідсоткову гарантію на сьогодні вам не дасть жоден інтернет-ресурс, тому що ніхто з них не може гарантувати повну захищеність від незаконного зламу. Отримання персональних даних третіми особами може забезпечити хакерська атака.

Якщо наша політика конфіденційності буде змінюватися, то всі наші клієнти обов’язково будуть про це сповіщені за допомогою електронної пошти. 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Log in with your credentials

Forgot your details?