Згода з розсиланням

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Реєструючись на сайті нашої компанії, ви приймаєте угоду з нашою політикою конфіденційності. Також це означає, що ви погоджуєтеся з розголошенням конфіденційної інформації в наступних випадках:

  1. Якщо ви надали особисту згоду: у всіх інших випадках ми маємо право передавати інформацію конфіденційного характеру третім особам лише після отримання вашої згоди. Наприклад, третя сторона уклала з нами договір або конкурс, тоді ми запитуємо у вас дозвіл на використання особистих даних.
  2. Компанії, які працюють від імені нашої торгової марки. У цьому випадку конфіденційні дані клієнта можуть бути частково або повністю надані організації або компанії, яка надає бізнеспідтримку від імені нашої компанії. Ці вимоги включають до себе дозвіл на використання даних виключно для надання комерційних послуг, що здійснюються в суворій відповідності з укладеним договором. У такому разі конфідентам забороняється передавати особисту інформацію третім особам. Винятки становлять випадки, коли це необхідно для надання послуг. Сюди можна віднести виконання заявок і замовлень, вручення бонусів і нагород, організацію опитувань і функції управління інформаційними системами. Загальні неперсоніфіковані дані також можуть бути передані постачальнику послуг.
  3. Надання дозволу дочірнім та колективним підприємствам. Це організації, пайову участь у яких, як мінімум в 50%, має наша компанія. Наявні в розпорядженні наших партнерів ваші персональні дані не поширюються третім особам з рекламною метою і не використовуються якимнебудь іншим шляхом, якщо він суперечить вашому вибору. Якщо ви вкажете, що відмовляєтеся від маркетингових матеріалів нашої компанії, ми не будемо передавати ваші дані нашим партнерам.
  4. Ми також маємо право на розповсюдження персональної інформації партнерам на спільно організованих або сторінках компанійпартнерів, що позиціюються, спільно з якими ми реалізуємо спеціальні заходи і пропозиції щодо просування наших продуктів. Це зазначено в договорі та на кожній такій сторінці ви зможете побачити повідомлення про конфіденційність.
  5. На всіх сторінках вас обов’язково попередять про передачу прав на розповсюдження персональних даних. Перед тим як дати згоду на використання персональних даних, ви можете вивчити повідомлення про конфіденційність, де детально розписано, як будуть використані ваші дані.
  6. При передачі контролю над компанією ми залишаємо собі  можливість розповсюджувати вашу особисту інформацію. Це правило діє при передаванні прав, повному або частковому продажу активів або передачі контролю над компанією в цілому. Якщо ви відмовитеся від передачі своїх даних, це буде означати, що наш наступник не зможе надавати вам ті послуги й продукти, які ви раніше отримували від нас.
  7. Без вашої на те згоди ми маємо право надати інформацію про вас правоохоронним органам. Третя сторона зможе отримати доступ до ваших персональних даних у наступних випадках: захист або зміцнення прав самої компанії або її дочірніх підприємств, для запобігання випадків шахрайства, у разі судової постанови та щоб уникнути порушень закону або правових норм.

Всі персональні дані, які ви вводили в процесі реєстрації на сайті нашої компанії, можуть у будьякий момент змінюватися і видалятися за наданим вами запитом. Для цього потрібно зв’язатися з нами будьяким з зазначених на сайті способів і залишити заявку.

Крім того, ви можете відмовитися від регулярного розсилання та отримання листів від нашої компанії. В кінці кожного листа ви знайдете посилання для відмови, яке може бути використане в будьякий зручний момент.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Log in with your credentials

Forgot your details?