Про нас

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Про нас

Звертаючись в наш ЛОР-центр, клієнт завжди може бути впевненим у якості послуг, що надаються. І перш за все – в точності і достовірності діагностики. Тут застосовується сучасне ендоскопічне обладнання, схвалене Міністерством охорони здоров’я. З його допомогою наші лікарі виявляють ЛОР-захворювання в будь-якій стадії і швидко призначать необхідне лікування. Якщо потрібно уточнити діагноз – дадуть направлення в один з МРТ-центрів, з якими ми співпрацюємо.

Детальніше про послуги центру

Наш ЛОР-центр консультує дітей і дорослих, надаючи їм кваліфіковану медичну допомогу. При виявленні патологій лікарі виписують необхідні лікарські препарати, проводять лікувальні маніпуляції і фізіопроцедури. Лікування тут проходить в комфортній, доброзичливій обстановці, на прийом можна записатися в зручний для вас час.

Наш центр не проводить операцій, але співпрацює з клініками міста Києва, де надають таку допомогу. Якщо діагностовано серйозне захворювання, що вимагає хірургічного втручання, ми направляємо пацієнта в одну з них. Зате після операції ми знову чекаємо своїх клієнтів, щоб допомогти їм з реабілітацією.

Важливо: чим раніше ви звернетеся за допомогою до лікарів, тим нижче ризик ускладнень, що вимагають хірургічного підходу. Більшість ЛОР-захворювань на ранніх стадіях можна вилікувати за допомогою медикаментозної терапії та фізіопроцедур. Тому не варто запускати хвороби і піддавати себе зайвим ризикам. А ще краще – регулярно проходити профілактичні огляди!

Типовий приклад – рак гортані. На серйозних стадіях це захворювання призводить до втрати органу – коли проводиться радикальна операція. У ранніх фазах розвитку хвороби гортань можна врятувати хоча б частково. Але навіть в запущених випадках рішення є – в нашому центрі пропонують реабілітацію голосу за допомогою електронної гортані!

Наш ЛОР центр пропонує пацієнтам з тимчасовою або постійною трахеостомою якісні голосоутворювальні апарати. Це надійні і функціональні електронні гортані від відомих брендів, які реалізуються з офіційною гарантією. Вони допомагають людям, які втратили голос, повернути радість спілкування і забезпечують природне звучання.

Фахівці нашого ЛОР-центру допомагають пацієнтам підібрати підходящу модель приладу, підтримують на етапі реабілітації. Вони проводять навчання, розповідають про правила експлуатації електронної гортані. Також тут можна купити аксесуари для голосоутворюючого апарату і захисні засоби для трахеостоми:

Переваги звернення в наш ЛОР-центр

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • Допомогу досвідчених кваліфікованих отоларингологів – у всіх наших фахівців тривалий стаж роботи, а їх професіоналізм підтверджується сертифікатами і ліцензіями.
 • Широкий спектр послуг – діагностика і лікування ЛОР-захворювань, профілактичні огляди, а також допомога в реабілітації голосу.
 • Економія часу і нервів – запис проходить легко і комфортно, а потім наші лікарі проводять прийом і швидко ставлять діагноз. Тому тут відвідування лікаря не виб’є вас зі звичайної життєвої колії.
 • Застосування сучасного обладнання – наш ЛОР-центр оснащений за останнім словом техніки, що дозволяє максимально точно ставити діагнози і надавати якісну медичну допомогу.
 • Зручне розташування – в кроковій доступності від метро.
 • Можливість не тільки отримати лікування, але і купити якісну медтехніку і аксесуари – реалізуємо сертифіковані голосоутворювальні апарати і аксесуари для трахеостоми.
 • Демократична цінова політика – надаємо доступні послуги, пропонуємо різні пакети медичної допомоги на вибір.

Двері нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей завжди гостинно відкриті! Крім якості медичної допомоги, тут вас чекає доброзичливе і персоналізоване відношення. Запишіться на прийом по телефону або через форму на сайті!

Якщо вам щось не зрозуміло,спитайте у спеціаліста

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?