Як користуватися апаратом

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. Тим, хто придбав голосоутворюючий апарат, навчання необхідно для швидкого освоєння приладу і повернення до повноцінного спілкування. Сучасні пристрої прості у використанні за рахунок зручної навігації і можливостей точного налаштування голосових параметрів
 2. Щоб розмовляти за допомогою електронної гортані, потрібно прикласти її до горла, знайти зручну точку і почати вимовляти звуки, утримуючи пускову кнопку.
 3. Для настройки гучності, висоти та інших параметрів голосу на корпусі передбачена навігація – коліщатка, кнопки або сенсори, залежно від моделі.
 4. У нашому центрі ви зможете пройти навчання роботі з голосоутворюючим апаратом, що допомагає легше його освоїти.
 5. Також у нас можна купити прилад від авторитетного бренду з офіційною гарантією.

Переживаєте, що не зможете освоїти електронну гортань? Наведені нижче поради допоможуть вам розібратися в тонкощах експлуатації приладу. Щоб більш швидко і легко навчитися користуватися апаратом обраної моделі, запишіться на консультацію в нашому центрі!

Как разговаривать с помощью голосообразующего аппаратЯк розмовляти з допомогою голосоутворюючого апарату?

Для початку слід перевірити працездатність пристрою. Натиснувши пускову кнопку і утримуючи її, ви почуєте слабке потріскування, яке видається апаратом. Як тільки відпустите, відразу настане тиша. Також перед початком експлуатації рекомендується уважно оглянути корпус. Важливо зрозуміти, де на ньому розташована мембрана – саме вона буде вловлювати м’язові вібрації і трансформувати їх в звук. Тобто, прилад прикладається до горла саме мембраною.

Крім цього потрібно розібратися в навігації апарату. Крім основної пускової кнопки, у нього також можуть бути коліщатка, сенсори або кнопки для настройки гучності і висоти голосу. Все залежить від моделі і виробника. Також нерідко всередині корпусу присутні регулятори тембру і інших параметрів, для управління якими знадобиться спеціальна викрутка. Щоб більш детально розібратися в правилах експлуатації свого приладу, рекомендується пройти навчання в нашому центрі.

Покрокова інструкція

Умовно алгоритм користування голосоутворюючим апаратом виглядає так:

 • Визначення оптимальної точки на горлі. Підійшовши до дзеркала, прикладіть прилад до шиї і широко відкрийте рот. Методом проб знайдіть місце, в якому пристрій вловлює звук найкраще. При цьому важливо не тиснути на горло – досить лише злегка докласти мембрану вибраного пункту. Часто у пацієнтів, які нещодавно перенесли операцію з видалення гортані, процес розмови за допомогою приладу ускладнюють рубці. Можна використовувати звукознімаючі трубки, якими укомплектовані багато сучасних моделей.
 • Вибравши відповідну точку на горлі, почніть ворушити губами – прислухайтеся до звуків, які видає прилад.
 • Освоюючи голосоутворюючий апарат, навчання слід починати з проголошення голосних звуків. При цьому важливо домогтися гарної артикуляції, допомагати собі губами і мовою.
 • Переходьте до приголосних – чим краще артикуляція, тим якісніше буде звук.
 • Освоївши окремі літери, можна переходити до слів. Починати краще з простих, після кожного промовленого слова вимикаючи прилад. Потім потренуйтеся в вимові більш складних слів.
 • Формування слів у фрази. Тут теж важливо діяти за принципом «від простого до складного».

Щоб повернутися до радості спілкування за допомогою приладу, важливо добре потренуватися, виробити навички. Навчатися краще перед дзеркалом – це збільшить шанси на швидке освоєння пристрою. Не дивуйтеся, якщо спочатку мова здасться вам нечленороздільною, а тембр голосу – неприємним, чужим. Згодом ви зможете відпрацювати чіткість вимови і навчитеся легко міняти голосові параметри прямо під час розмови.

Щоб розібратися, як розмовляти з допомогою електро гортані, можна пройти навчання в нашому центрі. Досвідчені фахівці допоможуть визначити зручну точку, розкажуть про налаштування приладу, підтримають на кожному кроці його освоєння.

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів у Києві:
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського),
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні).

 

Запис на консультацію

   

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?