Голосоутворювальні апарати

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. Голосоутворюючий апарат – прилад, що допомагає заповнити втрачені функції голосу. Пристрій працює шляхом перетворення м’язових коливань за допомогою спеціальної мембрани в звук. З його допомогою можна повернути собі радість свободи спілкування після втрати голосу в силу різних причин.
 2. Показання до використання апарату: перенесена операція з видалення гортані, а також захворювання, що викликають тимчасову втрату голосу.
 3. Електронний голосоутворюючий апарат дозволяє спілкуватися приємним голосом, не вимагає оперативного втручання і простий в експлуатації.
 4. У нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити даний прилад на вигідних умовах.
 5. Ми реалізуємо апарати від надійних виробників.

Електронна гортань – вірний помічник у поверненні до вільного спілкування та повноцінного життя!

Навіщо потрібні голосові апарати?

Даний прилад буде корисний у наступних випадках:

 • Втрата голосової функції внаслідок видалення гортані
 • Необхідність поберегти зв’язки після перенапруги або різних захворювань
 • Тимчасова або постійна трахеостома

При цьому зважитися на голосове протезування можуть далеко не всі пацієнти. Адже це передбачає чергове оперативне втручання і пов’язане з безліччю ризиків. Багато пацієнтів не згодні «носити» в організмі чужорідне тіло, до того ж імплантат може не прижитися. Більшості людей, які втратили голос, ближче консервативний підхід до повернення цієї функції. Саме тому підсилювач голосу для хворих стає розумної альтернативою.

Можливість говорити і висловлювати свої почуття за допомогою мови – безцінна. Особливо гостро це розуміють люди, які втратили функції голосоутворення через хворобу. Вони випадають із соціуму, замикаються в собі, страждають важкою депресією. Компактний і простий у використанні прилад допоможе уникнути цих проблем і повернути радість спілкування! Наші досвідчені консультанти підберуть відповідну модель від авторитетного бренду.

Принцип дії приладу

Голосовий апарат – це пристрій, що генерує звукову хвилю за допомогою спеціальної мембрани. Досить прикласти його до горла і попрацювати над вимовою, артикуляцією – все інше зробить прилад. Його мембрана успішно заміняє зв’язки і дозволяє людині говорити електронним голосом. Вона реагує на вібрацію м’язів, перетворюючи її в мовний потік.

Навчання правилам експлуатації триває 1-2 дні, після чого пацієнт може вільно і безперешкодно спілкуватися з оточуючими за допомогою апарату. Він компактний і має ергономічну форму, що полегшує використання і носіння.

Алгоритм користування приладом виглядає так:

 • Пацієнт прикладає апарат до шиї і включає його
 • Шукає зручну точку для уловлювання сигналу
 • Пробує відтворювати звук таким чином, як ніби він проходить через ротову порожнину

На початковому етапі буде потрібно тренування з промовляння спочатку окремих звуків, потім – формуванням їх в слова і фрази. Але в подальшому людина просто каже, як раніше, а експлуатація апарату доходить до автоматизму.

Бренди голосових апаратів

Підбираючи апарат для розмови після видалення гортані, варто віддавати перевагу авторитетним виробникам:

 1. Servox – найпопулярніший виробник, чиє ім’я асоціюється зі справжньою німецькою надійністю. Працює з 1968 року і постійно вдосконалює свою продукцію. Апарати бренду відрізняються широким функціоналом, також компанія пропонує великий вибір аксесуарів до них.
 2. Romet – бренд з США, що пропонує велику лінійку приладів. Продукція даного виробника надійна, зручна в налаштуванні і передбачає можливість вибору способу відтворення звуку: піднесенням до горла або через трубку з гумовим адаптером.
 3. TruTone – американський виробник, товари якого забезпечують легкість настройки тональності, тембру, висоти звуку і інших параметрів. Також до їх плюсів можна віднести компактність і довговічність.
 4. Хронос – російські апарати, доступні за ціною, компактні і забезпечують якісне відтворення звуку.

Де придбати голосоутворювальні апарати?

Якщо вас цікавить голосоутворювальний апарат, купити його можна в багатьох спеціалізованих точках. Але краще зробити це в нашому інтернет-магазині. Переваги покупки у нас:

 • Можливість професійного підбору за допомогою досвідченого лікаря
 • Навчання використанню приладу
 • Реалізація оригінальної продукції надійних виробників
 • Великий асортимент апаратів під будь-які вимоги і фінансові можливості

Крім того, на нашому сайті на голосоутворювальні апарати ціни доступні широкому колу пацієнтів. Тут ви можете дозволити собі якісний і зручний у використанні прилад, який допоможе вам знову насолоджуватися спілкуванням!

Втрата голосових функцій – це не вирок! Ми допомогли вже тисячам пацієнтів повернути радість повноцінного життя в світі, повному звуків. Консультуємо, підбираємо голосові протези і апарати для розмови, проводимо навчання. Запишіться на консультацію прямо зараз! Також на нашому сайті можна попередньо ознайомитися з реалізованими моделями аппретов.

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів в Києві:
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського).

 

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?