Лікування раку гортані

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ключова інформація

 1. Пацієнтам, у яких діагностовано рак гортані, лікування пропонується комбіноване: оперативне втручання, хімічна і променева терапія. Підхід вибирається індивідуально, залежно від стадії захворювання.
 2. Сучасна медицина дозволяє успішно вилікувати захворювання, а також пройти реабілітацію і повернутися до повноцінного життя.
 3. Пацієнт може лікуватись в Україні, або ж вибрати клініку за кордоном – наприклад, великих успіхів у лікуванні даного захворювання досягли ізраїльські лікарі.
 4. Отримати детальну консультацію про методи лікування раку горла можна в нашому центрі.
 5. Також у нас продаються якісні товари для людей, які перенесли ларингектомію.

Не варто впадати у відчай, дізнавшись про діагноз! Сьогодні рак горла лікується, а завдяки ефективним методикам реабілітації можна успішно повернутися до повноцінного життя. Для отримання більш докладної консультації звертайтеся до наших фіхівців!

Як підбирається метод лікування при раку гортані?

Вибір підходу залежить від того, на якій стадії захворювання пацієнт звернувся за допомогою. Чим раніше це станеться, тим простіше з ним впоратися і вище шанси на повне одужання. Лікування раку гортані виконується наступними методами:

 • Оперативне втручання – повне або часткове видалення органу
 • Променева терапія
 • Хіміотерапія
 • Прийом лікарських препаратів – радіосенсебілізаторів, вітамінів

У більшості випадків вибирається не один метод лікування, а комплексний підхід. Боротьба з цим захворюванням – тривалий і багатоетапний процес, але в сучасній медицині існує чимало позитивних прикладів повного одужання.

Якщо рак виявлено на 1-2 стадії, є всі шанси, видалити пухлину, зберігши гортань. Ларінгектомія в цьому випадку часткова – видаляються лише пошкоджені тканини. На 3-4 стадії доводиться вдатися до повного видалення гортані.

Лечение рака гортаниХірургічні методи лікування

Відповідь на питання, як вилікувати рак горла, залежить від локалізації пухлини і ступеня її розвитку. Розрізняють такі види хірургічних втручань:

 • Надгортана ларінгектомія – видаляється надгортаник
 • Хордектомія – видаляються тільки голосові зв’язки (1 або 2)
 • Геміларінгектомія – видалення половини гортані
 • Часткова ларінгектомія – видаляється пошкоджена пухлиною частина
 • Повна ларінгектомія – вирізається вся гортань, для забезпечення дихання з трахеї виводиться через шию трубка (трахеостома)

Пацієнти часто цікавляться, чи можна вилікувати рак горла без оперативного втручання? На жаль, це практично неможливо – уражені пухлиною тканини потрібно видалити. Єдиний виняток – хвороба виявлена на дуже ранній стадії, і її можна придушити за допомогою опромінення і хіміотерапії. Але в більшості випадків доктора вдаються до комплексного підходу – вирізають пухлину, а потім, в разі необхідності, використовують хімічну і променеву терапію.

Променева терапія

Вплив на пухлину високочастотним рентгенівським випромінюванням. Доведено, що дана методика дозволяє знищити злоякісні клітини, запобігти поширенню новоутворення. Існують різні технології радіотерапії. Наприклад, ефективною сучасною розробкою є томотерапія. Вона дозволяє добитися високої точності впливу при мінімальному опроміненні. В цілому ж, методи даного лікування ділять на зовнішні і внутрішні. У першому випадку промені, які виходять зі спеціального апарату, направляються в місце локалізації пухлини. Як лікувати рак горла за допомогою внутрішньої променевої терапії? Для цього під шкіру вводяться голки і катетери, що дозволяють впливати безпосередньо на тканини новоутворення.

Хіміотерапія

Введення в організм пацієнта цитостатичних препаратів. Даний метод допомагає уповільнити зростання пухлини і знищити ракові клітини. Таке лікування гортані застосовується в тому випадку, коли новоутворення вже дає метастази. Також його нерідко використовують в якості підготовчого заходу перед операцією – щоб зменшити пухлину і таким чином убезпечити хірургічне втручання.

Де краще лікувати рак гортані?

Українська медицина за останні роки просунулася в даному  плані – застосовуються нові препарати, обладнання для променевої терапії. Лікарі намагаються вдаватися до менш радикальних хірургічних заходів. Однак багато пацієнтів вважають за краще звертатися в закордонні клинки – через більш високу якість лікування та комфортних умов. Також для наших співвітчизників актуальним є питання, чи лікується рак горла на запущених стадіях? В цьому випадку краще звернутися до ізраїльських лікарів – вони допомагають навіть у дуже важких випадках. Переваги лікування в Ізраїлі:

 • Використання прогресивних технологій
 • Максимально точна діагностика
 • Досвідчені лікарі
 • Сучасне обладнання для лікування
 • Індивідуальний підхід до пацієнта

Профілактика раку гортані

Щоб не допустити рецидиву, пацієнтам слід вживати профілактичних заходів:

 • Регулярний огляд у лікаря
 • Відмова від куріння і алкоголю
 • Якщо турбують простудні та інші захворювання горла, лікування потрібно починати негайно і погоджувати з лікарем
 • Прийом хіміопрофілактики і вітамінів

Цікавить, як вилікувати рак горла? Запитайте у наших консультантів! Вони детально відповідять на ваші питання, допоможуть підібрати метод реабілітації.

Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів в Києві:
(067) 239-69-18 (ЛОР-центр на Саксаганського),
(096) 634-48-48 (ЛОР-центр на Нивках),
(050) 035-87-17 (ЛОР-центр на Дарниці),
(098) 636-89-79 (ЛОР-центр на Оболоні).

 

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

  Log in with your credentials

  Forgot your details?