Використання голосоутворюючого апарату у побуті

Общение после ларингэктомии
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Мовний апарат людини – складна система, в якій задіяні губи, зуби, язик, м’язи шиї, горло, зв’язки та інші елементи. І якщо якийсь із цих «гвинтиків» виходить із системи, то голосоутворення порушується. Зокрема, так відбувається при раку гортані та її видаленні, травмах, патологіях голосових зв’язок тощо. У таких випадках на допомогу приходить голосоутворюючий апарат. Цей пристрій відповідає за звукоутворення та по суті замінює людині зв’язки. Але до нього потрібно звикнути, щоб спілкуватися вільно та комфортно. Розповідаємо, як розмовляти за допомогою голосоутворюючого апарату у різних ситуаціях!

Навігація по сторінці:

Як говорити з близькими вдома

Принцип використання електронної гортані досить простий – потрібно відшукати на шиї найчутливішу точку та прикласти до неї прилад. А потім, тримаючи його увімкненим, артикулювати звуки, як при звичайній розмові. У домашніх умовах, у тихій спокійній обстановці це досить легко. Вам потрібно лише правильно вибрати налаштування тональності та гучності. Вони будуть індивідуальні для кожного користувача та моделі голосового апарату.

Як розмовляти телефоном

Телефонні розмови після ларингектомії – складне завдання, яке дається не всім і не відразу. Але якщо тренуватися, то з часом спілкування по телефону стане легшим та комфортнішим. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам у цьому:

 • Тримайте телефон так, щоб його мікрофон був над губами – так перешкод буде меншим.
 • Зменшіть гучність на пристрої до мінімуму – цього достатньо, щоб співрозмовник вас почув.
 • Говоріть повільно та чітко, ретельно артикулюючи кожне слово.
 • Використовуйте якісну електронну гортань сучасного зразка – вони сумісні зі смартфонами.

Якщо ви хочете освоїти голосоутворюючий апарат, навчання в нашому центрі допоможе вам швидко та легко заговорити за допомогою цього пристрою. Запишіться на прийом, щоб дізнатися більше!
Використання голосоутворюючого апарату у побуті

Як говорити з оточуючими на вулиці та в громадських місцях

Спілкування в магазині, транспорті, на вулиці та інших людних місцях – ще складніше завдання. Там вас усюди оточуватиме шум, який може створювати перешкоди. Тому важливо правильно підібрати налаштування на приладі, перш за все вибрати максимальну гучність підсилення голосу. Також важливою є чітка артикуляція, щоб електрогортань могла правильно вловити коливання м’язів і перетворити їх на звуки.

Яку модель апарата вибрати

Сьогодні на ринку представлено безліч моделей електрогортаней. Вони відрізняються між собою функціоналом, зовнішнім виглядом та ціною. І важливо зрозуміти, що занадто дешеві моделі можуть виявитися марною тратою грошей. Вони погано працюють у шумних умовах і часто несумісні з телефоном. Адже від цього приладу залежить якість вашого спілкування, тому на ньому не варто заощаджувати.

Якщо ви шукаєте пристрій голосоутворюючий апарат з оптимальним поєднанням якості та ціни, придивіться до моделі Romet R 600. Це сучасна цифрова модель виробництва США з ергономічним дизайном та електронним налаштуванням. Її основні плюси:

 • компактний корпус, який не боїться ударів та не ковзає в руках;
 • зручне керування за допомогою однієї кнопки;
 • ємний літій-іонний акумулятор, який довго тримає заряд та заряджається за допомогою USB-шнура;
 • сумісність із смартфонами;
 • гарна якість електронного голосу;
 • 2 роки офіційної гарантії.

На нашому сайті ви можете купити цю модель апарату, а також багато інших. Зв’яжіться з нами, щоб замовити електрогортань або пройти навчання, як правильно її використовувати!

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  0 Коментарів

  Залиште відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  Log in with your credentials

  Forgot your details?