Як користуватися Romet Labex Harmony

Romet Labex Harmony
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Хочете швидко «подружитися» з електронною гортанню і навчитися говорити з її допомогою? Ми підготували покрокову інструкцію, яка допоможе легко адаптуватися до цього приладу.

Навігація по сторінці:
:

Електрогортань Romet Labex Harmony – це сучасний електронний прилад, який служить для відновлення голосової функції. Він потрібен людям, які перенесли видалення гортані, а також інші операції або травми. Пристрій допомагає розмовляти після втрати голосу, залишаючись активною частиною соціуму.

Голосоутворювальні апарати працюють за таким принципом: вони створюють механічні коливання на частоті від 60 до 195 Гц. Коли людина прикладає до горла цей прилад, в ротовій порожнині генерується вібруючий сигнал, який за допомогою ротової артикуляції перетворюється у звук. Завдяки цьому людина може розмовляти.

Переваги цієї моделі

Електрогортань Harmony – це цифровий апарат нового покоління, який отримав покращені технічні характеристики і розширений функціонал. Його основні плюси:

 • опція зміни конфігурації голосу – користувач може налаштувати його максимально близько до природного;
 • зручність керування – міняти налаштування можна двома кнопками;
 • літій-іонний акумулятор високої ємності – апарат витримує тривалий час без підзарядки;
 • цифровий індикатор заряду – пристрій ніколи не «сяде» у несподіваний момент;
 • підзарядка від USB -зарядити пристрій можна і від розетки, і від ПК;
 • алюмінієвий корпус – прилад не розіб’ється при випадковому падінні.

Що входить у комплектацію

Крім самого апарату Labex Harmony, ви отримаєте всі необхідні аксесуари для його експлуатації. У комплектацію входить USB-кабель і зарядний пристрій на 5В 2А, зручний шнур для носіння на шиї. Також у коробці буде гарантійний талон і керівництво користувача.

На корпусі приладу в самому верху розташований ковпачок, який потрібно прикладати до шиї. Під ним знаходиться світловий індикатор, нижче – 2 кнопки керування голосом. У нижній частині апарату ви знайдете кнопку налаштувань, вимикач, USB-порт і 2 світлових індикатора.

Як користуватися пристроєм

Перш ніж починати використовувати Romet Labex Inspiration Electronic Larynx, зарядіть апарат повністю. Для цього потрібно встановити USB-кабель у спеціальний порт, а інший кінець приєднати до зарядного пристрою або ПК. Під час зарядки будуть горіти 2 індикатора в нижній частині корпусу – червоний або зелений. Коли червоний згасне – прилад повністю заряджений. Поки він заряджається, користуватися ним не можна. Причому електрогортань може бути як увімкненою, так і вимкненою.

Якщо пристрій заряджався у вимкненому стані, після закінчення зарядки увімкніть його за допомогою спеціального перемикача знизу. А далі можна починати говорити, використовуючи 2 голосові кнопки на передній панелі. Щоб вам легше було навчитися – нижче приведена покрокова інструкція, як розмовляти за допомогою Romet Labex.

Як знайти кращу точку для створення голосу

Коли людина починає використовувати голосоутворювальні апарати, в інструкції часто пишуть «знайдіть кращу точку». Але як її знайти, і де ця точка знаходиться – не розповідають. Насправді, все дуже просто. Потрібно прикладати чутливий наконечник приладу до різних місць у горлі, щільно притискаючи його. Місце, де звук передається максимально чітко, і є краща точка. Але не поспішайте робити поспішні висновки. Спробуйте якомога більше варіантів – тільки так ви зрозумієте, яка точка для вас найкраща. При регулярному використанні ви будете інтуїтивно знаходити це місце на шиї, не витрачаючи часу.

Як навчитися говорити

Общение после ларингэктомииНе чекайте, що почнете щебетати солов’єм, як тільки візьмете в руки електрогортань. Цей процес вимагатиме сил і завзяття. Уявіть, що ви вчитеся грати на новому музичному інструменті. Ті, хто займається музикою, знають, що навички приходять не відразу. Правда, у випадку з голосоутворювальними апарати процес займає куди менше часу – кілька днів. Голос, звичайно, буде відрізнятися, але на сьогодні це найкращий із можливих варіантів реабілітації после ларингектомії. З часом звучання буде чіткіше та краще.

Ось 5 порад, які допоможуть вам навчитися швидше і успішніше:

 1. Знайшовши правильну точку, пробуйте видавати прості звуки. Не намагайтеся відразу говорити цілими фразами – може не вийти.
 2. Починайте з простих голосних – а, і, е, о, у. Як тільки їх освоїте, переходите до згодних.
 3. Артикулює звуки ротом якомога старанно. Так голосоутворюючий апарат краще «зрозуміє» вас.
 4. Після того, як звуки освоєні, починайте говорити двоскладові слова, а після – трискладові більше. Далі переходьте до речень.
 5. Не поспішайте і не впадайте у відчай, якщо відразу щось не вийшло. Головне – завзятість і тренування. Поступово у вас виробиться своя манера говорити.

Як налаштувати прилад

Параметри звуку налаштовуються окремо для кожної голосової кнопки. Щоб їх поміняти, потрібно перейти в режим налаштування звуку. Для цього:

 • натисніть потрібну кнопку голосу та утримуйте її;
 • одночасно натисніть кнопку налаштувань (FN) і тримайте;
 • індикатор на передній панелі загоряється червоним, а прилад почне видавати власний звук.

Тепер ви в режимі налаштування. Натискайте Голос 1, щоб зробити звук вище, і Голос 2 – нижче. Якщо ви досягнете межі висоти тону, індикатор починає блимати червоним. Коли обрали потрібні параметри, тисніть FN, щоб підтвердити.

Частоту звуку теж можна програмувати окремо для кожної кнопки. Для цього теж потрібно перейти в спеціальний режим: спочатку натиснути і тримати кнопку FN, а потім – голосову. Далі діє як у разі регулювання голосу – встановлюйте кнопками рівень вище або нижче.

Якщо ви щось наплутали з налаштуваннями і не можете відкоригувати, їх можна скинути до заводських параметрів. Для цього потрібно одночасно натиснути і утримувати всі 3 кнопки: FN, Голос 1 і Голос 2. Ви побачите, як індикатор загориться синім. Тримайте кнопки, поки він не побіліє. Тепер можна відпускати – налаштування “скинулися”. Зачекайте 3-4 секунди, перш ніж переналаштовувати прилад.

Що потрібно знати про акумулятор

Щоб перевірити рівень заряду вбудованого акумулятора, натисніть кнопку налаштувань і тримайте її. При цьому індикатор на передній панелі спалахує:

 • зеленим – якщо рівень заряду достатній (вище 50%);
 • жовтим – коли заряду залишилося мало (25-50%);
 • червоним – при низькому заряді (менше 25%).

Краще не доводити батарею до повної розрядки, а заряджати, коли індикатор горить червоним. Щоб зарядити, вставте USB-кабель у спеціальний порт і підключіть до розетки через зарядний пристрій або до ПК. Якщо електрогортань Romet стала погано тримати заряд – можливо, час замінити акумулятор. Для цього зверніться до наших фахівців.

Як доглядати за пристроєм

Якщо ви використовуєте електрогортань, догляд полягає в очищенні і правильному зберіганні. Для цього потрібно протирати корпус вологою серветкою з мікрофібри і обробляти його спиртом. Особливо це стосується чутливого ковпачка, який найбільше контактує зі шкірою. Зберігати прилад потрібно в темному сухому місці в коробці або футлярі.

Не можна:

 • самостійно розбирати апарат;
 • мити його під струменем або занурювати у воду;
 • використовувати для зарядки кабелі від інших гаджетів;
 • зберігати поруч із металевими предметами;
 • вставляти будь-які частини комплектації до роту.

Все це може призвести до поломки приладу.

Що включає гарантія

Купити електрогортань цієї моделі на нашому сайті можна з гарантією 2 роки. Протягом цього терміну ви можете розраховувати на ремонт або заміну приладу в разі поломки. Під гарантію потрапляють усі несправності, пов’язані з дефектами внутрішніх деталей або матеріалу, але тільки за умови правильної експлуатації.

Гарантія не діє, якщо прилад:

 • самостійно розбирали;
 • кидали або били об інші об’єкти;
 • заливали водою або хімічними речовинами.

Більш детально про умови можна дізнатися з гарантійного талона.

Як утилізувати прилад

На упаковці стоїть знак, який вказує, що прилад не можна викидати разом із побутовими відходами. Це означає, що його потрібно утилізувати. У наших фахівців можна дізнатися, які сортувальні пункти приймають голосоутворювальні апарати в Україні. Якщо вам незручно добиратися до пункту збору – принесіть або надішліть прилад нам. Ми подбаємо про його утилізацію.

На нашому сайті можна купити голосоутворювальні апарати, ціни яких відповідають їх якості. Ми допомагаємо з вибором і адаптацією, надаємо офіційну гарантію і сервісне обслуговування.

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  0 Коментарів

  Залиште відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  Log in with your credentials

  Forgot your details?