Спілкування по телефону після ларингектоміі

Общение после ларингэктомии
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Видалення гортані – не перешкода телефонному спілкуванню. Ви зможете розмовляти з рідними і друзями, як раніше. Отримайте поради – як говорити по телефону з електронною гортанню. Дізнайтеся, як ми можемо вам допомогти повернути голос!

Навігація по сторінці:

Людям з діагнозом рак горла роблять операцію з видалення гортані – Ларингектомію. При цьому людина позбавляється голосових зв’язок, що відповідають за голосоутворення. Після видалення гортані звичне спілкування по телефону стає нездійсненним завданням. Доводиться шукати альтернативні способи відновлення голосу.

Проблеми в спілкуванні після ларингектомії

Спілкування при раку горла стає справжньою проблемою. Людина не може говорити звичайним способом, тому освоює інші моделі мови. Багатьох рятує голосоутворюючий апарат – електрогортань. Але і з ним розмовляти по телефону буває незручно.

Проблеми тих, хто не користується голосовими апаратами

Крім електрогортані, існує 2 альтернативні способи спілкування після ларингектоміі – стравохідна і жестова мова. Стравохідний голос телефон не завжди розпізнає правильно. Звук може спотворюватися, через що співрозмовник на іншому кінці лінії нічого не розуміє.

Жестову мову передати по телефонному дзвінку не можна. На щастя, сьогодні є додатки для відеозв’язку – Skype, Zoom і інші. Вони дозволяють спілкуватися жестовою мовою на відстані. Але це не завжди зручно – потрібне підключення до інтернету і якісний сигнал.

Проблеми при використанні голосоутворюючих пристроїв

Проблеми при використанні голосоутворюючих пристроївНавіть якщо ви користуєтеся електрогортанню, просто зателефонувати і дізнатися, як поживають рідні, стає справжнім квестом. Потрібно розрахувати, на якій відстані тримати прилад, щоб не було дзижчання, як розташувати мікрофон, налаштувати гучність. Проходить чимало часу, перш ніж людина зрозуміє, як говорити по телефону з голосоутворючим апаратом.

Ще одна проблема – телефон спотворює звук навіть від дорогих електронних гортаней. А якщо у вас голосоутворюючий пристрій, ціна якого нижче середньої, приготуйтеся до того, що співрозмовник буде чути дзижчання і сприймати мову нерозбірливо. Через це багато хто думає, що рак горла і телефон не сумісні. Але не варто впадати у відчай – є кілька порад, як налагодити спілкування по телефону після ларингектоміі.

Як поліпшити своє спілкування по телефону з електрогортанью

Перше, що варто прийняти, тим, хто пережив рак горла – спілкування стане іншим. Старі звички більше не працюють, потрібно освоювати нові. В цьому плані кращий помічник – голосоутворюючий апарат, купити який потрібно відразу після виписки з лікарні. Не поспішайте – краще рухатися маленькими кроками. Для початку навчіться говорити з ним «вживу», а потім вже переходьте до телефонного спілкування.

Кілька порад, які допоможуть налагодити правильне спілкування по телефону з ГОА:

 1. Не купуйте електрогортань, ціна якої дуже низька. Дешеві прилади погано сумісні з телефоном. Якщо хочете, щоб була можливість вільно спілкуватися – придивіться до моделей середнього і преміум сегменту.
 2. Правильне спілкування з електрогортанью по телефону повинні бути повільним. Говоріть чітко, виразно артикулюйте кожне слово.
 3. Під час телефонної розмови знизіть гучність на вашій електрогортані.
 4. Мікрофон телефону тримайте трохи над губами – це допоможе уникнути дзижчання і підвищить якість звуку.

 Загальні показання до спілкування по телефону за допомогою електрогортані

Електрогортань купити рекомендують людям, які пережили Ларингектомію. Також вона стане в нагоді тим, хто тимчасово втратив здатність говорити – через запалення гортані, ушкодження голосових зв’язок, хімічного або термічного опіку і інших причин.

Як обрати правильний голосоутворюючий апарат

Щоб ГОА був ефективним і комфортним у використанні, потрібно грамотно його вибрати. Якісний голосоутворюючий апарат купити в Києві можна в нашому центрі. Ми допоможемо вам підібрати підходящу модель під ваші вимоги. Запишіться на прийом, щоб дізнатися більше!

Запис на консультацію

  Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
  0 Коментарів

  Залиште відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *

  Log in with your credentials

  Forgot your details?